Hlavní navigace

J&T BANKA rozšiřuje nabídku benefitů pro termínované vklady Clear Deal

[Tisková zpráva] J&T BANKA rozšiřuje nabídku benefitů k termínovaným vkladům Clear Deal. Hlavním důvodem je dát klientům možnost výběru hodnotného benefitu, který tak ještě zvyšuje atraktivitu oblíbeného produktu.

Sdílet

Nárok na bonus mají všichni klienti, kteří si sjednají vklad na pět let či při úložce více než jeden milion korun. „I když jsme očekávali, že o termínovaný vklad s nejlepší úrokovou sazbou na bankovním trhu bude velký zájem, skutečný ohlas nás samotné překvapil. Od uvedení vkladů na trh nám přibylo v České republice více než 6 000 nových klientů,“ říká Ingrid Láslopová, obchodní ředitelka pro privátní klientelu, a doplňuje: „Protože naší snahou je nejen nadstandardně zhodnocovat peníze našich klientů, ale poskytovat jim i maximální komfort, rozhodli jsme se rozšířit systém bonusů, aby si svou odměnu mohl vybrat opravdu každý.“

Rozšířenou nabídku benefitů nyní tvoří týdenní pobyt pro dvě osoby se snídaní a skipasem zdarma v jednom ze čtyřhvězdič­kových grandhotelů v Tatrách (Grandhotel Praha v Tatranské Lomnici, Grandhotel ve Starém Smokovci, hotel Grand v Jasné), týdenní pobyt pro dvě osoby se snídaní a skipasem zdarma v hotelu FIS Štrbské Pleso (navíc je možné využít 50% slevu na večeři a přistýlku) a dvoudenní pobyt pro dvě osoby se snídaní ve vybraných termínech v jednom z pětihvězdičkových hotelů Kempinski (Grand Hotel Kempinski High Tatras, Kempinski Hotel River Park Bratislava). Benefit je možné také proměnit za poukazy na konzumaci v hodnotě 6 000 Kč do restaurace Buddha-Bar Prague a kavárny Bella Vida café na Malostranském nábřeží v Praze nebo za dvě roční permanentky AC SPARTA PRAHA na sezonu 2011/2012.

„Pro zvýšení klientského komfortu jsme nyní na stránkách Clear Deal zavedli elektronický systém pro výběr a objednání benefitů,“ informuje o další novince Ingrid Láslopová.

Nový benefitní systém je platný pro vklady uzavřené od 20. 4. 2011. Stávajícím klientům však J&T BANKA umožní vyměnit si jejich platný a dosud nevyčerpaný voucher.

O termínovaném vkladu Clear Deal:

Termínované vklady Clear Deal jsou bankovní vklady nabízející ve své kategorii nejvyšší výnos na trhu a jasně stanovenou úrokovou sazbu, která je připisována každoročně, po celou dobu platnosti vkladu. Pojištěny jsou dle zákona o bankách standardně do výše 100 000 EUR, jejich zřízení a vedení je bez poplatků. Více informací na: www.cleardeal.cz


Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).