Hlavní navigace

J&T BANKA mění od 1. 7. 2011 nastavení služby Clear Deal

[Tisková zpráva] J&T BANKA snižuje od 1. července 2011 úrokové sazby u termínovaných vkladů Clear Deal. Změna se nedotkne již založených vkladů Clear Deal ani dosavadního úroku na nich.

Sdílet

Termínované vklady Clear Deal budou nově poskytovat výnos při vkladu od 500 000 Kč na jeden rok 3,1 % p. a., resp. při úložce nad 1 000 000 Kč 3,3 % p. a. Vklady na dva roky se zúročí 3,8 % p. a. a při vkladu na pět let bude činit úrok 4,0 % p. a. Nové sazby, platné od 1. 7. 2011, se netýkají vkladů uzavřených do tohoto data. I s novými sazbami zůstává Clear Deal jedním z nejlépe úročených bankovních termínovaných vkladů na trhu a je tak stále zajímavou volbou pro zhodnocení peněz. V dubnu tohoto roku byl navíc rozšířen systém benefitů, které mohou klienti v souvislosti se zřízením termínovaných vkladů Clear Deal využívat.

J&T BANKA vzhledem k maximální otevřenosti a transparentnosti vůči svým klientům oznamuje úpravy sazebníku již s měsíčním předstihem, aby se zákazníci služby Clear Deal na změny mohli včas připravit.


Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).