Hlavní navigace

IQ spořicí účet – nový produkt LBBW Bank

[Tisková zpráva] LBBW Bank připravila novinku – IQ spořicí účet s měsíční výpovědní lhůtou s nadstandardní úrokovou sazbou – 2,35 % p.a. Úroky jsou připisovány měsíčně, sjednání a vedení účtu je zdarma.

Sdílet

LBBW Bank reaguje na požadavky klientů a připravila nový spořicí produkt – IQ spořicí účet. Ten přináší na domácí trh nadstandardní úročení vkladů. Pro zůstatky od 100 000 Kč platí úroková míra 2,35 % p.a., navíc jsou úroky připisovány měsíčně, tedy pro klienta výhodněji než v případě úročení s delší periodou.

„Přicházíme s nabídkou spořicího účtu, který umožní maximální zhodnocení dané tržními podmínkami a přitom si zachovává jednoduchost. Stejně jako u  našich hypoték chceme i u vkladových produktů nabídnout výborné podmínky a zajímavé zhodnocení,“ říká Pavel Šuranský, ředitel divize Osobního bankovnictví LBBW Bank. „IQ spořicí účet je možné založit i dětem a spořit tak například na jejich studia,“ doplňuje P. Šuranský.

K založení IQ spořicího účtu není třeba mít běžný účet v LBBW Bank, všechny vklady a domácí příchozí platby, stejně jako založení, vedení a zrušení účtu jsou zdarma. Otevřít IQ spořicí účet lze na jakékoliv pobočce LBBW Bank.

Hlavní výhody IQ spořicího účtu

-    spoření s nadstandardní úrokovou sazbou

-    úroky jsou připisovány měsíčně

-    není třeba mít běžný účet u LBBW Bank

-    IQ spořicí účet je možné založit i dětem

Přehled služeb zdarma k IQ spořicímu účtu od LBBW Bank

-    otevření, vedení a zrušení účtu

-    internetové bankovnictví zahrnující informační služby (informace o stavu spořicího účtu k dispozici 24 hod. denně)

-    všechny domácí příchozí transakce

-    vklady hotovosti

-    zaslání ročního výpisu z účtu v papírové podobě

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).