Hlavní navigace

Investor Plus vlajkovou lodí ING Pojišťovny

Investiční životní pojištění Investor Plus zaznamenalo v loňském roce nárůst prodejů o 56 % a objem ročního pojistného vzrostl o 72 %. K 31. prosinci 2006 si životní pojištění Investor Plus sjednalo 150 000 klientů, což odpovídá 1,42 miliardě korun objemu ročního pojistného. Zájem o Investor Plus tedy výrazně stoupá.

Sdílet

Za poslední čtyři roky se trh se životním pojištěním a investičními fondy zdvojnásobil. Dá se říci, že specializace právě na tuto oblast se nám vyplácí. V životním pojištění jsme dominujícím hráčem na trhu. Vlastní distribuční síť odborných poradců spolu s makléři a bankami zrychlují náš růst a jsou základními kameny našeho úspěchu,řekl Dick Okhuijsen, generální ředitel a předseda výkonné rady ING Retail ČR/SR. Rok 2006 můžeme jednoduše odhodnotit jako rok Investora Plus, dodal.

Investičnímu životnímu pojištění ING Investor Plus byla v loňském roce již potřetí udělena hlavní cena za nejlepší finanční produkt – Zlatá koruna 2006. Navíc získal opakovaně i ocenění Životní pojištění roku udělované v rámci soutěže MasterCard Banka roku. Oceněný produkt Investor Plus poskytuje klientům finanční zajištění na stáří a současně pokrývá rozmanitá pojistná rizika a nabízí investici do interních fondů ING podle vlastního výběru. Klienti mohou flexibilně měnit rozsah pojistné ochrany, a tím reagovat na jejich aktuální potřeby. Životní pojištění Investor Plus je samozřejmě daňově odpočitatelné.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).