Hlavní navigace

Investice do vkladu EUROTOP 50 překročily už 200 miliónů korun

Investice do nového termínovaného vkladu Živnostenské banky EUROTOP 50 dosáhly k 5. květnu už 204 milionů korun. EUROTOP 50 tak stále zůstává jedním z nejlépe prodávaných zajištěných instrumentů na českém trhu. Průměrná výše investice přesáhla za celou dobu prodeje 300 tisíc korun, nejlépe se EUROTOP 50 prodává v Praze a Pardubicích.

Sdílet

Trvající zájem o EUROTOP potvrzuje, že poptávka po nových možnostech bezpečného investování finančních prostředků, které nabízejí atraktivnější výnos než běžné bankovní produkty, je mezi klienty stále vysoká. V poslední době roste zájem o EUROTOP především mezi novými klienty banky, řekl produktový manažer Karel Krasl.

Termínovaný vklad EUROTOP 50 nabízí bezpečné uložení peněz s možností podílet se na růstu akciového indexu Dow Jones EUROSTOXX 5O, který je složen z akcií 50ti největších evropských společností. EUROTOP 5O tak kombinuje výhody klasického termínovaného vkladu a zajištěných produktů vázaných na vývoj akciového indexu. Klient přitom nenese žádné riziko plynoucí z případného poklesu hodnoty akcií – na rozdíl od jiných zajištěných produktů EUROTOP 50 garantuje plnou návratnost všech investovaných prostředků, přičemž maximální výše výnosů není nijak omezena.

Klient, který investuje do termínovaného vkladu EUROTOP 50, neplatí žádné vstupní poplatky a všechny investované peníze jsou ze zákona pojištěny. Investovat je možné v české koruně, klient tak nepodstupuje žádné měnové riziko z kurzového rozdílu. Minimální výše investovaného vkladu činí 10 tisíc Kč, horní hranice není nijak omezena.

Klienti mohou do vkladu EUROTOP 50 investovat prostředky až do 31. května.

Ivo Polišenský
Tiskový mluvčí

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).