Hlavní navigace

HSBC: Investice do největších společností světa

Banka HSBC pokračuje ve své úspěšné emisi Zajištěných růstových fondů. Jde o fondy sestavené s cílem co nejvíce ochránit investované peníze a přitom poskytnout nadstandardní možnost výnosů. Speciálně pro český trh byl sestaven Zajištěný růstový fond Titánů se zajištěním v českých korunách.

Sdílet

Prostřednictvím fondu Titánů umožníme klientům podílet se na růstu 50 největších společností světa, říká Martin Fuchs, šéf investičních produktů HSBC Bank plc. S ohledem na lokální znalost trhu v celosvětovém měřítku vybrala HSBC velmi pečlivě právě zmíněných 50 globálních titánů. Historie nám navíc ukazuje, že ti, kdo se odhodlali investovat v období ekonomických krizí, vydělali více, než ti, kdo čekali na období hospodářského růstu, dodává Martin Fuchs.

Při investici do Zajištěného růstového fondu Titánů je možné využít i speciální bonus. Každý klient, který vloží finance do tohoto zajištěného fondu, má příležitost také investovat stejnou částku ve stejné měně do šestiměsíčního termínovaného vkladu s výhodným úročením ve výši 5 %.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).