Hlavní navigace

Internetový portál usnadní zaměstnavatelům komunikaci s Penzijním fondem České spořitelny

[Tisková zpráva] Penzijní fond České spořitelny (PFČS) nabízí zaměstnavatelům, kteří zasílají příspěvky na účty penzijního připojištění u PFČS svým zaměstnancům, internetový portál pro zasílání rozpisů plateb.

Sdílet

Díky novince mohou zaměstnavatelé získávat zpětnou vazbu o stavu jejich plateb, online přístup k formulářům pro žádosti a reporty zasílaných rozpisů. Registrace i využívání portálu je pro všechny zaměstnavatele zdarma.

„Vždy jsme se snažili zajistit zaměstnavatelům maximální servis a podporu při zasílání příspěvků svým zaměstnancům. Věříme, že právě portál zjednoduší posílání rozpisů všem pracovníkům ve firmách, se kterými spolupracujeme,“ uvedl. Jan Barták, ředitel úseku obchodu a marketingu Penzijního fondu České spořitelny.

Portál je komfortním a bezpečným způsobem komunikace s PFČS. Zasílaná citlivá osobní data jsou chráněna pomocí šifrování.

PFČS v současnosti spolupracuje s téměř 10 tisíci zaměstnavateli, kteří přispívají na účty svých zaměstnanců. Zákon o dani z příjmu umožňuje zaměstnavateli zahrnout příspěvky na penzijní připojištění do daňově uznatelných nákladů. Příspěvek zaměstnavatele je také v plné výši osvobozen od platby sociálního a zdravotního pojištění.


Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).