Internetové stránky PFČP se umístily na 3. místě v soutěži WebTop100

[Tisková zpráva] Penzijní fond České pojišťovny (PFČP) uspěl v hlavním žebříčku soutěže WebTop100 a obsadil bronzové místo. Zároveň má nejlepší webové stránky mezi penzijními fondy. Soutěž WebTop100 nabízí důvěryhodné srovnání webových prezentací předních českých firem.

Sdílet

Projekt WebTop100 je jedinou akcí svého druhu, která je zaměřená na porovnání a hodnocení webových prezentací firem působících v České republice. Žebříček těch nejúspěšnějších sestavuje odborná porota složená ze specialistů na firemní weby, grafiku, technické řešení a marketing. PFČP do soutěže přihlásil webové stránky určené pro jeho klienty. Porota ocenila zejména jejich přehlednost, strukturu a interaktivní funkce.


„Naše společnost vychází svým klientům vstříc, a proto nabízí ještě více služeb on-line,“ říká Libor Pergl, ředitel pro obchod a marketing PFČP. Úplnou novinkou je spuštění Klientského portálu s penzijním připojištěním on-line (obdoba internetového bankovnictví). V on-line přehledu penzijního připojištění jsou vidět pravidelné platby a celková naspořená částka. Vedle toho lze provádět změny bez papírových formulářů a návštěv pobočky.

Penzijní fond České pojišťovny připravil pro své klienty i finanční poradce také specializované internetové stránky www.vseopenzich.cz, kde denně přináší aktuální informace o penzijním připojištění a o chystané reformě penzijního systému.


Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).