Hlavní navigace

Internetová megaslužba chello professional

Společnost UPC Česká republika, největší domácí společnost nabízející nejširší spektrum broadbandových a satelitních služeb od kabelové televize přes satelitní digitální televizi UPC Direct až po vysokorychlostní internet, zvyšuje od 10. února rychlost své internetové služby chello professional až na 6144 kbit/s v příchozím směru (downstream nebo download) a až na 1024 kbit/s v odchozím směru (upstream nebo upload). Cenu služby ani FUP nemění.

Sdílet

Společnost UPC Česká republika, a. s. (dále UPC nebo společnost) zvyšuje s účinností od 10. února 2005 rychlost svého vysokorychlostního internetu chello professional až na 6144 kbit/s směrem k uživateli (downstream) a až na 1024 kbit/s směrem od uživatele (upstream). Cena služby ani FUP se nemění. UPC k internetu chello professional zdarma nabízí připojení až 5 počítačů, 5 e-mailových schránek, 25 aliasů a 5×10 MB volného vebového prostoru. V ceně služby je i jedna pevná IP adresa. Aktuální nabídka internetu chello od UPC je následující:

Aktuální nabídka
Název produktu Rychlost připojení kbit/s** Komu je služba určena
chello easy až 256/64 bytové jednotky
chello light až 1024/128 bytové jednotky
chello classic až 2048/256 bytové jednotky
chello plus až 4096/512 bytové jednotky
chello professional až 6144/1024 podnikatelské subjekty

** Rychlost připojení je vyjádřena v kbit/s: downstream (k uživateli) / upstream (od uživatele) pro přenos ethernetových rámců na vnitřní síti UPC.

Na českém internetovém trhu jsme v tuto chvíli cenově nejvýhodnější a v porovnání s ostatními běžnými internetovými službami i nejrychlejší. Co je však pro nás mnohem více důležitější, je skutečnost, že z dlouhodobého hlediska nabízíme nejkomplexnější internetové služby. Z našich pěti nabídek si může vybrat skutečně každý – začátečník i profesionál, domácnost nebo firma, student, který má hluboko do kapsy a člověk, který chce ve všech směrech megaslužbu, konstatuje u této příležitosti ředitel společnosti Václav Bartoň. Václav Bartoň se netají ani tím, že vysokorychlostní internet chello patří k nejúspěšnějším produktům společnosti.: Zájem o chello dramaticky vzrostl v druhé polovině minulého roku a nepolevil.

chello professional představuje vysoce kvalitní a ve své kategorii nejrychlejší běžně dostupnou službu pro profesionály a podnikatelské subjekty, vítá navýšení rychlosti Petr Jílek, provozní ředitel UPC a dodává po navýšení rychlostí u ostatních nabídek chello byla úprava rychlosti u chello professional jen otázkou času a otázkou o kolik. chello professional je co do poměru cena/kvalita/výkon první skutečnou internetovou megaslužbou na českém trhu.

Internet chello je aktuálně dostupný v Praze, v Brně, v Liberci a v Ostravě – Mariánských horách. Je nejrozšířenější vysokorychlostní kabelovou internetovou službou v České republice. Může ho využívat přes 300 000 domácností. Mezi jeho přednosti patří především stálé připojení 24 hodin denně za pevně stanovenou částku, mnohonásobně rychlejší přenos dat než při použití telefonní linky, kompletní instalace, kterou provádí vyškolený technik UPC, výhodný poměr technická kvalita/výkon/cena a žádné další nutné náklady, např. na pronájem či koupi modemu, poplatky za telefon nebo na odběr jiné služby. K přednostem patří rovněž služby technické podpory Klientského centra UPC a další dodatkové výhody poskytované zdarma (viz přílohu). Internet chello je možné si předplatit samostatně, bez objednávky nabídky kabelové televize.

František Malina
tiskový mluvčí a ředitel PR

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).