Hlavní navigace

Insia v Ostravě - připojuje se společnost Král & Partner

Nejrychleji rostoucí český pojišťovací makléř získal zastoupení v důležitém průmyslovém regionu severní Moravy. Do sítě pojišťovacích makléřů INSIA vstoupila makléřská společnost Král & Partner s.r.o..

Sdílet

Král & Partner, s.r.o. patří mezi relativně mladé makléřské firmy a vznikla počátkem roku 2003. Jednateli společnosti jsou však velmi zkušení odborníci v oblasti pojišťovnictví. JUDr. Jiří Král zasvětil pojišťovnictví celý svůj profesní život – má 35 let praxe na různých pozicích v České pojišťovně a 8 let v Allianz pojišťovně jako oblastní ředitel v Ostravě. Paní Hana Králová pracovala v Allianz pojišťovně 8 let.

Insia si váží toho, že tak zkušení pojišťovací odborníci se rozhodli připojit se k unikátnímu projektu spolupráce makléřských firem, který je zaměřen na trvalé zvyšování odbornosti a kvality služeb klientům a předpokládá výrazný nárůst počtu klientů v regionu Ostravska.

Síť pojišťovacích makléřů INSIA je založena na unikátní technologii YETI. YETI je internetová kancelář navržená dle potřeb makléře, ale i systém pro komunikaci a rozvíjení vztahů s klienty a pojišťovnami. V rámci sítě umožňuje sdílení procesů, znalostí a dokumentů, automatizuje mnohé činnosti a dává makléřům větší prostor pro rozvoj.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).