Hlavní navigace

Insia otevírá pobočku v Mostě

Makléřská pojišťovací společnost Insia pokračuje v rychlém rozvoji a posiluje svoji přítomnost v severních Čechách otevřením pobočky v Mostě.

Sdílet

V nové pobočce budou zpočátku pracovat dva zkušení odborníci, kteří mají mnohaletou praxi v pojištění průmyslových a podnikatelských rizik jak v pojišťovně, tak v pozici pojišťovacího makléře.

Insia považuje severní Čechy za rozvojový region zejména díky podpoře věnované této oblasti vládou, a rovněž vzhledem ke geografické blízkosti našeho největšího obchodního partnera – Německa a rozvoji zahraničních obchodů, které jsou nyní výrazně jednodušší díky členství ČR v Evropské Unii.

Nová pobočka samozřejmě plně využívá pokročilé technologie provozního systému YETI, který našim novým kolegům umožňuje rychle sdílet znalosti a zkušenosti celé firmy.

INSIA má své zastoupení již v 18 kancelářích (kontaktní místa) v České republice a na Slovensku. Sdružuje celkem 10 pojišťovacích makléřů, kteří mají bohaté zkušenosti v oblasti průmyslového a privátního pojištění. Kontakt: http://insia.cz/kontakt.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).