Hlavní navigace

ING Wholesale Banking posílila tým manažerů pro vnější vztahy

Tým manažerů pro vnější vztahy v ING Wholesale Banking posílil během listopadu a prosince loňského roku o Zdeňka Matouška (29) a Jitku Kulhánkovou (33). Zdeněk Matoušek bude zodpovědný za klienty z oblasti automobilového a zpracovatelského průmyslu (investory, výrobce, vývozce a dealery) a Jitka Kulhánková se bude starat o klienty ze sektorů léčiv a zdravotní péče, telekomunikace a médií, stravování a retailu.

Sdílet

Zdeněk Matoušek získal zkušenosti z oblasti finančních služeb v ČSOB, kde působil od roku 2003 nejprve jako specialista pro korporátní úvěry a poté jako klientský pracovník pro korporátní klientelu. Staral se o portfolio klientů, jejichž roční obrat přesahoval 300 milionů Kč. V listopadu 2007 přešel do ING , kde působí dodnes.

Titul B.S. v oboru financí získal Zdeněk Matoušek v roce 2002 na Alabama State University v USA. Během působení v ČSOB se také zúčastnil výukového programu Foxes pro budoucí manažery pro korporátní a institucionální klienty.

Zdeněk Matoušek hovoří anglicky a pasivně též německy.

Jitka Kulhánková má s bankovnictvím taktéž dlouholeté zkušenosti. Svou kariéru zahajila v roce 1998 v Citibank, a.s. na pozici Business Developera pro Emerging Local Corporates. Poté čtyři roky působila jako Head of Wholesale Client Service Team pro ABN Amro Bank N.V. V bance Calyon S.A., kam přišla v roce 2005, zodpovídala na pozici Senior Relationship Managera za sektor stavebnictví.

Vystudovala Provozně-ekonomickou fakultu Mendlovy zemědělské a lesnické univerzity v Brně, obor manažersko–ekonomický, a v současnosti dokončuje studium MBA programu na Escuela Superior de Marketing y Administracion Barcelona na manažerské fakultě Czech Management Institute v Praze.

Jitka Kulhánková hovoří anglicky, mezi její záliby patří kultura a cestování.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).