Hlavní navigace

ING Wholesale Banking již patnáct let na českém trhu

Vánoční koktejl, který předcházel charitativní módní přehlídce Nadace Terezy Maxové, uspořádala pro klienty v pondělí 17. prosince v Malé dvoraně Veletržního paláce v Praze ING Wholesale Banking. Kromě nadcházejících svátků přítomní u modelu formule ze stáje ING Renault F1 týmu oslavili i patnáctileté výročí přítomnosti ING Bank v České republice.

Sdílet

„Přesně před patnácti lety, tedy 17. prosince 1992, získala ING Bank N.V. na českém trhu licenci k poskytování bankovních služeb,“ upřesňuje Rolf-Jan Zweep, CEO ING Bank ČR a generální ředitel Wholesale Banking. „Na český trh jsme vstoupili jako jedna z prvních mezinárodních bank a jako první z entit skupiny ING a jsme opravdu rádi, že se nám za tuto dobu podařilo vybudovat opravdu silnou pozici v oblasti korporátního bankovnictví.“

Ke krátké gratulaci se připojily také Tereza Maxová a Terezie Sverdlinová z Nadace Terezy Maxové, které Rolfu-Janu Zweepovi předaly dort s patnácti svíčkami a společně představily přítomným hostům vzájemnou dlouhodobou spolupráci v rámci ING Wholesale Banking Fondu Nadace Terezy Maxové.

ING Wholesale Banking se zároveň stala hlavním partnerem charitativní módní přehlídky TOGETHER FOR CHANGE – Fashion for Kids, která se uskutečnila tentýž večer ve Velké Dvoraně Veletržního paláce a kterou vyvrcholila oslava desátých narozenin Nadace Terezy Maxové. Charitativní módní přehlídka se konala v Praze již po třetí, a to opět za účasti slavných modelek jako jsou Karen Mulder, Helena Houdová, Miss Worlds 2006 Taťjana Kuchařová, Jessica Sjöö, Pavlína Němcová, Andrea Verešová a samozřejmě patronka Nadace – Tereza Maxová. Všechny společně předvedly modely z dílny návrháře Elieho Saaba.

Z významných hostů se akce zúčastnily například Erja Häkkinen, manželka jezdce Formule 1 Mikyho Häkkinena, Martin Tomczyk, jezdec vozů DTM, nebo Sir Michael Smurfit, který se před deseti lety stal prvním donátorem Nadace Terezy Maxové.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).