Hlavní navigace

ING Wholesale Banking Česká republika otevřela nové obchodní zastoupení pro severní Moravu

ING Wholesale Banking Česká republika otevřela druhého května 2006 novou reprezentační kancelář pro severní Moravu se sídlem v Ostravě, Zámecká 488/20. Ostravské zastoupení se zaměří především na budování vztahů s klienty a hodlá se orientovat hlavně na významné české a mezinárodní společnosti.

Sdílet

Obchodní zastoupení v Ostravě poskytne kompletní nabídku produktů ING Wholesale Banking, tedy nejen sofistikované bankovní služby, ale také leasing či řešení zaměstnaneckých finančních výhod pro podniky a zaměří se zejména na české a mezinárodní firmy z regionu.

Přítomnost ING Wholesale Banking v Ostravě vyjadřuje odhodlání přispět k hospodářskému rozvoji regionu. ING WB chce uspět jak u stávajících klientů, tak i u nových zákazníků. Oběma se hodlá představit jako solidní partner a důvěryhodný poradce v otázkách podnikového finančního managementu.

Skupina ING je jednou z největších evropských finančních institucí s mimořádně vysokým ratingem AA od Standard and Poor´s. Otevření obchodního zastoupení v Ostravě představuje další rozšíření a doplnění již poskytovaných služeb ING Group na Moravě. Servis v oblasti životního pojištění a penzijního připojištění tak bude doplněn o wholesale banking produkty.

„Hlavním cílem ostravského zastoupení bude přiblížit se významným klientům ze severomoravského regionu a oslovit je s důrazem na osobní návštěvy v místě jejich působení. Klientům nabídneme finanční řešení, které jim bude připraveno na míru podle jejich konkrétních požadavků,“ říká generální ředitel ING Bank Česká republika Rolf-Jan Zweep. Ten také vysvětluje, jaké jsou hlavní přednosti ING WB v porovnání s konkurencí: „Díky kombinaci silné mezinárodní sítě a specializaci na jednotlivá průmyslová odvětví spolu s proaktivním přístupem jsme připraveni podpořit naše zákazníky v jejich každodenním podnikání a tím přispět k rozvoji severomoravského regionu.“

Regionálním ředitelem reprezentační kanceláře pro severní Moravu se stal Pavel Kačmař, který bude mít silnou podporu produktových specialistů nejen z Prahy, ale také z Amsterdamu či z Londýna.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).