Hlavní navigace

ING vstupuje do Formuje 1 jako hlavní sponzor týmu Renault F1

Praha, 26. října 2006 - Do seriálu mistrovství světa vozů Formule 1 2007 vstoupí tým ING Renault F1.

Sdílet

Společnost ING Group uzavřela tříletou sponzorskou smlouvu s velmi úspěšným týmem Renault F1. Tým ING Renault F1 se do závodů Formule 1 zapojí od zahájení seriálu mistrovství světa 2007.

Mezi výhody této smlouvy patří možnost prakticky celoroční prezentace značky ING po celém světě. Závody Grand Prix se odehrávají v sedmnácti zemích, v patnácti z nich ING působí. Díky své divácké obci, která čítá zhruba 850 milionů osob ročně, nabízí Formule 1 ING silnou globální platformu k dalšímu posilování mezinárodního povědomí o značce, a to zejména na trzích, které jsou klíčové pro další rozvoj skupiny. Dohoda o sdílení názvu týmu bude součástí integrovaných globálních marketingových a brandingových nástrojů zaměřených na zviditelnění značky ING tak, aby povědomí o ní lépe odráželo sílu globální klientely ING, která čítá 60 milionů zákazníků.

Povědomí o značce ING mezi zákazníky výrazně stoupá a v roce 2006 společnost na žebříčku nejznámějších globálních značek Interbrand Best Global Brand List obsadila 85. místo. Formule 1 a tým Renault F1 jsou tradičně spojovány s týmovou prací, vítěznými výkony a neustálým zlepšováním, což se shoduje s filozofií ING. Společnost ING je přesvědčena o tom, že spojení s týmem Renault F1 výrazně posílí globální povědomí o značce ING.

Kromě vytvoření společného týmu ING Renault F1 s automobilkou Renault uzavřela ING dohodu se společností Allsport Management o sponzorování několika závodů Grand Prix na klíčových trzích ING v roce 2007.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).