Hlavní navigace

ING opět získala ocenění Top Rated od Global Custodian

[Tisková zpráva] Global Custodian, vedoucí publikace v sektoru služeb správy cenných papírů (custody), zveřejnila výsledky průzkumu „2009 Global Custodian Agent Banks in Emerging Markets“, který ověřoval spokojenost klientů v této oblasti. ING dosáhla na trzích střední a východní Evropy vynikajících ohodnocení.

Sdílet

Nejvyšší ocenění (top rated) získala ING Bank v oblastech „Hlavní klienti“ (Leading Clients) pro Polsko, Maďarsko, Slovensko, Ukrajinu a Rusko, „Zahraniční mimoskupinoví klienti“ (Cross Border Non-Affiliated Clients) pro Polsko a Maďarsko a „Domácí klienti“ (Domestic Clients) pro Rumunsko a Polsko. Ve všech zmíněných kategoriích se ING umístila na předních příčkách (commended) také v České republice

a Bulharsku. Podle Lilly Juranyj, generální ředitelky Global Custody, klienti ING nejvíce oceňují technologické inovace a klientský servis.

Publikace Global Custodian je považovaná za relevantní a věrohodný zdroj informací mezi profesionály v oblasti správy cenných papírů (custody). Průzkum je založen na sběru a vyhodnocení velkého množství dat stávajících klientů společností, které nabízejí tuto službu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).