Hlavní navigace

ING nabízí nová připojištění pro krytí rizik k produktům životního pojištění

Sdílet

Praha
14. dubna 2003

Ve snaze neustále zkvalitňovat poskytované služby a obohacovat svoji nabídku přichází finanční skupina ING od 14. dubna 2003 na trh s novými připojištěními, které významně rozšiřují možnosti pojistné ochrany životního pojištění. Nová připojištění bude možné sjednat k většině pravidelně placených životních pojištění – jak investičních, tak i kapitálových.

Připojištění pro případ úrazu nebo trvalých následků úrazu dítěte – umožní klientovi výhodně pojistit děti pro případ úrazu v rámci kapitálového nebo investičního životního pojištění. Do pojištění může klient zahrnout libovolný počet dětí a pojistit je na částku podle vlastního výběru.

Připojištění pro případ pracovní neschopnosti následkem úrazu – v případě úrazu, který si vyžádá dlouhodobou pracovní neschopnost, bude klientovi vyplácena denní dávka jako kompenzace části jeho příjmů. Klient má možnost zvolit si ze dvou tarifů podle toho, zda dává přednost výplatě od 15. nebo od 29. dne pracovní neschopnosti. Připojištění lze sjednat pro pojištěné ve věku 20 až 55 let.

Připojištění pro případ hospitalizace následkem úrazu – Poskytne klientovi pojistnou ochranu v případě, že si jeho úraz vyžádá nutnost hospitalizace. Výši denní dávky stanoví klient v závislosti na svých potřebách. Připojištění lze sjednat pro pojištěné ve věku 15 až 55 let.

Připojištění pro případ hospitalizace – sjednaná pojistná částka bude vyplácena v případě hospitalizace z jakýchkoli příčin – z důvodu úrazu nebo nemoci. Připojištění lze sjednat pro pojištěné ve věku 20 až 55 let. Je třeba vyplnit zdravotní dotazník společnosti.

* * *

ING působí v 65 zemích světa a má více než 50 miliónů klientů. Z hlediska tržní kapitalizace je jednou z největších finančních skupin na světě. V České republice působí od roku 1991 v oblastech pojišťovnictví, bankovnictví a správy aktiv. V roce 2001 vstoupila také na trh retailových produktů svým spořicím účtem Oranžové konto.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).