Hlavní navigace

ING Multiofnd Aktiv V5 shromáždil za tři měsíce více než 551 milionů Kč

[Tisková zpráva] V pátek 16. dubna skončilo tříměsíční upisovací období nového podílového fondu ING Multifond Aktiv V5, který ING představila v lednu 2010.

Sdílet

Během tohoto období občané České a Slovenské republiky investovali do tohoto podílového fondu více než 551 milionů korun. 40 % investic získala ING prostřednictvím přímé distribuce – tedy od klientů ING Konta, kteří investovali do ING Multifond Aktiv V5 prostřednictvím internetového bankovnictví.

„S investovanou částkou jsme nad míru spokojeni,“ komentuje dosavadní výsledky ředitel marketingu a přímé distribuce ING ČR/SR Libor Vaníček. „Očekávali jsme, že se na takovou úroveň dostaneme do konce roku 2010, a proto je pro nás příjemným překvapením, že se to podařilo tak rychle. Zdá se, že ambiciosní motto, které jsme si při představení tohoto podílového fondu vybrali: ‚Naučili jsme klienty výhodně spořit, teď je chceme učit investovat‘ se pomalu začíná naplňovat. “

„Z výsledků prodejů je zřejmé, že dobrá šance na výnosy vyšší než v bance a omezené kolísání jsou vlastnosti, které novému konzervativnímu fondu přinesly popularitu mezi našimi klienty,“ komentuje Miloš Filip, obchodní ředitel a člen představenstva ING Investment Management ČR/SR. „V tento okamžik vstupuje ING Multifond Aktiv V5 do druhé etapy své existence a otevírá se k investicím pro všechny nové zájemce.“

ING Multifond Aktiv V5 je určený lidem, kteří chtějí kombinaci pravidelných stabilnějších výnosů, omezeného rizika a vysoké likvidity. ING Multifond Aktiv V5 je aktivně spravovaný konzervativní korunový fond bez vstupních poplatků zajištěný proti měnovému riziku. Láká především cílením ročního výnosu o 2 % nad výnosy peněžního trhu a omezeným rizikem. Fond je určen všem, kdo chtějí své prostředky zhodnotit ještě lépe než s využitím spořicího účtu a přitom klidně spát.


Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).