Hlavní navigace

Ing. Milan Drbohlav, Ph.D. byl jmenován výkonným ředitelem nové oblasti IS/IT Vývoj

S účinností od 18. listopadu tohoto roku byla zřízena nová oblast s názvem „IS/IT Vývoj“ a současně byl do pozice výkonného ředitele této oblasti jmenován pan ing. Milan Drbohlav, Ph.D.

Sdílet

Jak řekl generální ředitel a předseda představenstva eBanky Radomír Lašák: Vzhledem k prioritám v oblasti informačních technologií jsme se rozhodli vytvořit novou oblast, která bude prioritně zastřešovat veškeré vývojové, programátorské a projektové aktivity eBanky a současně posílit náš manažerský tým o Milana Drbohlava, který má právě v těchto oblastech bohaté zkušenosti.

M. Drbohlav přišel do eBanky ze společnosti Eurotel a předtím z konzultačního světa firem ITG, PA Consulting Group a naposledy firmy Logica, kde působil na pozici „Operations Manager” divize „Financial Services“.

Mezi mé hlavní cíle v nové pozici patří především příprava a realizace strategie v oblasti IS/IT na další období, standardizace vztahů s dodavateli IS/IT a optimalizace časových a finančních nároků při řešení rozvojových programů prostřednictvím vybudování projektové kanceláře, uvedl Milan Drbohlav, nový výkonný ředitel oblasti IS/IT Vývoj.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).