Hlavní navigace

ING Konto v říjnu díky českým fotbalistům s výhodnějším úrokem a řadou novinek

Už druhý týden mohou čeští fotbaloví příznivci a majitelé spořícího účtu ING Konto (dříve Oranžové konto) využívat mimořádně příznivého úrokového zvýhodnění. Noví i stávající majitelé ING Konta, kteří splnili stanovené podmínky, mají díky skvělému výkonu české fotbalové reprezentace svá ING Konta v říjnu úročena roční úrokovou mírou 3 %. Současně se mohou těšit na mnoho nových služeb, které ING Konto nabídne v listopadu.

Sdílet

Nizozemská finanční skupina ING nabídla všem fanouškům českého fotbalu možnost zvýšit si v říjnu úročení spořícího účtu ING Konto. Noví klienti, kteří si založili ING Konto do 1. září a uložili na ně minimálně 20 000 Kč, mají své vklady v říjnu 2003 úročené roční sazbou ve výši rovnající se počtu gólů, které čeští reprezentanti nastříleli Nizozemcům v zářijovém kvalifikačním zápase na EURO 2004. ING samozřejmě nezapomněla ani na stávající klienty, pro které toto zvýhodnění platí, pokud do 1. září o stejnou částku navýšili své vklady na ING Kontu. Vzhledem ke gólové smršti, kterou čeští fotbalisté předvedli výsledkem 3:1, se běžná roční úroková míra 2 %, která je již tak nejvyšší sazbou na trhu, zvýšila pro říjen na 3 %.

Kromě vyššího úroku přichází ING Konto v listopadu s celou řadou novinek. Klienti tak budou mít možnost využívat aplikaci internetového bankovnictví, zadávat příkaz k inkasu a trvalý příkaz k převodu z ING Konta a převádět prostředky z ING Konta nejen na předdefinované transakční účty, ale i na jakýkoliv účet vedený u ING Bank. Zároveň se ruší minimální částka převodu prostředků z ING Konta stanovená na 10.000 Kč. Nově bude možné převádět částky bez omezeni.

ING Konto je stále nejvýhodnějším spořícím účtem bez výpovědní lhůty v České republice. Jeho hlavními přednostmi jsou vysoký úrok, nulové poplatky za vedení a operace na účtu a skutečnost, že peněžní prostředky nejsou vázány výpovědní lhůtou.

Více informací o ING Kontu mohou zájemci nalézt na internetových stránkách www.ing.cz, na bezplatné infolince 800 159 159, u poradců pro finanční plánovaní a v klientských centrech ING.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).