Hlavní navigace

ING Konto rozšiřuje nabídku transakčních účtů

PRAHA (5. února 2007) – Od pondělí 5. února se rozšiřuje množství účtů, na které lze převádět peníze z ING Konta. Novinkou je možnost realizovat platby na produkty skupiny ING. V České republice i na Slovensku se navíc odstraňuje minimální limit pro úročení peněz na ING Kontu. Zhodnocovat výjimečným úrokem 1,9 % p.a. se tak bude každá uložená koruna.

Sdílet

Od února 2007 se mění podmínky pro nastavení transakčních účtů, na které lze převádět prostředky z účtu ING Konto. Své finanční prostředky z účtu ING Konto budou moci klienti i nadále posílat na 3 externí účty. Kromě toho však nově k získávají možnost hradit pro sebe i své blízké platby v rámci ING Životního pojištění, ING Zdravotního pojištění, ING Penzijního připojištění a ING Fondů.

V případě, že měl dosud držitel ING Konta své transakční účty obsazené platbami produktů ING, se mu nyní uvolňují pro využití na externí platby. Interní účty v rámci ING se automaticky přesunou do tzv. ING transakčních účtů.

Uložené finanční prostředky se navíc budou úročit od každé uložené koruny. ING ruší minimální limit pro úročení, který byl doposud 10 000 Kč/Sk.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).