Hlavní navigace

ING Konto odměňuje stávající i nové klienty

[Tisková zpráva] Od 1. dubna 2011 mohou stávající klienti ING Bank ČR doporučit ING Konto svým známým a získat tak bonus 300 korun. Odměnu získá i nový klient, a to v podobě zvýhodněné úrokové sazby 3,5 % p. a. na měsíc červen 2011.

Sdílet

Stačí, když si sjedná své první ING Konto nejpozději do 30. dubna 2011 a zašle první vklad, který bude připsán nejpozději do 31. května 2011. Počet doporučení pro majitele ING Konta není omezen.  

 „Touto nabídkou chceme odměnit stávající klienty ING Konta, kteří jsou s ním spokojeni, a za jejich doporučení jim vyplatíme odměnu,“ přibližuje hlavní záměr akce Zuzana Smolinsky, tisková mluvčí ING Bank. „Novým klientům ING Konta nabízíme velmi výhodnou úrokovou sazbu, která je aktuálně jednou z nejvyšších v rámci úročení vkladů na spořicích účtech tuzemských bank,“ doplnila Smolinsky.

Bonus 300 Kč je určen nejen pro vybrané stávající klienty ING Bank, kteří obdrželi v dopise, e-mailové zprávě nebo zprávě v rámci ING internetového bankovnictví nabídku s unikátním kódem. Majitelé ING Konta, kteří neobdrželi zmíněnou nabídku, si svůj unikátní kód mohou vyžádat telefonicky na bezplatné lince 800 159 159 nebo v ING Oranžovém domě v Praze.


Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).