Hlavní navigace

ING je první pojišťovnou na trhu, která poskytne rizikové životní pojištění on-line

[Tisková zpráva] ING Pojišťovna přichází s novinkou ve svém portfoliu životních pojištění, kterou lze sjednat maximálně jednoduše a rychle z pohodlí domova a bez zbytečného papírování. Společnost představuje on-line verzi oblíbeného rizikového životního pojištění ING ProAktiv Start. ING je tak první pojišťovnou na trhu, která umožňuje sjednání tohoto typu pojištění on-line!

Sdílet

„Novinka ProAktiv Start reaguje na současné trendy a klientům maximálně zjednodušuje cestu k životu bez zbytečných obav z nenadálých finančních komplikací. Věřím, že on-line pojištění ProAktiv Start zaujme především mladé, aktivní lidi, kteří jsou na začátku kariéry a bez závazků. Sjednání tohoto pojištění je časově nenáročné, což jistě ocení všichni, kdo bojují s nedostatkem času a internet tvoří běžnou součást jejich života,“ uvedl k novému pojištění Michal Skalický, manažer přímé distribuce ING Pojišťovny ČR/SR.

ProAktiv Start on-line zajišťuje vedle pojištění smrti úrazem i pojištění rizik, jako jsou trvalé následky úrazů, denní dávky za nezbytné léčení úrazu či denní dávky při pobytu v nemocnici následkem úrazu. Na rozdíl od jiných společností nepodmiňuje ING Pojišťovna čerpání pojistného doložením neschopenky. Například klient se zlomeninou ruky tak může docházet do zaměstnání a přitom čerpat finanční náhradu za úraz.

ProAktiv start přináší optimální kompromis mezi cenou pojištění a nabízeným krytím pojistky. Cílem je umožnit mladým klientům vyhnout se rizikům spojeným s aktivním životem, v jejichž důsledku může dojít k citelnému snížení životní úrovně. Sjednat si on-line ProAktiv Start je možné od 1. září 2011 na adrese: www.ingpojistov­na.cz/start

Proč si pořídit ProAktiv on-line:

•    Produkt je svou skladbou optimálně navržený pro zajištění klienta při úrazu

•    Sjednání je zcela “bez papírů“ – klient nepotřebuje podepisovat a odesílat žádné smlouvy, ani absolvovat zdravotní prohlídku

•    Celý proces uzavření smlouvy netrvá ani 10 minut

•    V současnosti nejnižší cena tohoto typu pojištění na trhu – cena pojistného od 228 Kč/měsíc

•    V rámci pojištění je možná sleva až 8,8 % z ročního pojistného

•    Výplata až čtyřnásobku sjednané částky v případě vážných trvalých následků po úrazu. I trvalé následky malých úrazů jsou pojištěny (např. ztráta 1 zubu nebo článku prstu)

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).