Hlavní navigace

ING ČR/SR se daří na lokálních trzích udržet růst

ING Group dnes zveřejnila očekávané finanční výsledky za rok 2008. Přestože oficiální výsledky ING Česká a Slovenská republika nejsou ještě známy (k dispozici jsou pouze neauditovaná data), ING ČR/SR by ráda nastínila, jaké výsledky lze na místním trhu očekávat.

Sdílet

  • Lokální provozní hospodářský výsledek v roce 2008 zaznamenal stabilní a kontinuální růst. Rovněž došlo k nárůstu předepsaného pojistného, počtu klientů a aktiv ve správě ING.
  • Jak i výsledky dokazují, ING Česká a Slovenská republika je zdravá společnost, která s dostatečnou rezervou splňuje legislativní požadavky v oblasti solventnosti a likvidity finančních zdrojů.
  • ING ČR/SR stejně jako ING Group podniká mnohá úsporná opatření, aby toto náročné období překonala s co nejmenšími ztrátami.

ING ČR/SR je členem ING Group a své kompletní roční výsledky vydá 19. února, tedy den po oficiálních výsledcích ING Group, které budou publikovány 18. února.

ING ČR/SR soustředí své aktivity na trhy v České a Slovenské republice, které byly globální krizí postiženy méně než většina Evropy. ING ČR/SR proto nic nebrání v tom, aby i nadále pomáhala klientům řídit jejich finance, a přispívala tak k zajištění jejich ekonomické stability. Vzhledem ke svému obchodnímu modelu, strategii a dlouhodobému přístupu, se ING ČR/SR daří najít rovnováhu mezi riskem a zhodnocením.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).