Hlavní navigace

ING Bank ČR pokračuje ve svém úspěchu na severní Moravě

Současné i budoucí plány reprezentační kanceláře ING Wholesale Banking pro Moravskoslezský kraj, která úspěšně funguje již dva roky, představil dnes na setkání s médii v Hotelu Imperial Rolf-Jan Zweep, CEO ING Bank ČR a generální ředitel Wholesale Banking. Dalšími tématy setkání byly makroekonomický výhled Moravskoslezského kraje, který prezentoval analytik ING Wholesale Banking Vojtěch Benda, a zejména rozšiřování klientské základny ING Wholesale Banking v roce 2008. Počátkem roku 2008 bylo v Ostravě otevřeno také krajské zastoupení ING Lease ČR.

Sdílet

„Jsou tomu právě dva roky, kdy ING Wholesale Banking otevřela svou první reprezentační kancelář v Ostravě. Jejím cílem je být více nablízku klientům a zdůraznit tak důležitost regionálního zastoupení. Za dva roky se nám podařilo vybudovat pověst solidního a důvěryhodného partnera, který nabízí a dodává finanční řešení podporované kolegy z Prahy, Amsterdamu a Londýna, a nejsme tedy jen jednou z mnoha dalších pobočkových bank,“ říká Rolf-Jan Zweep, CEO ING Bank ČR a generální ředitel Wholesale Banking, a dodává: „Na základě našich zkušeností v Ostravě si uvědomujeme důležitost regionálního zastoupení, a proto jsme se rozhodli otevřít v červnu tohoto roku druhou reprezentační kanceláře v Brně.“

V květnu 2008 bude ostravská kancelář rozšířena o nového relationship manažera, který se společně s Pavelem Kačmařem, regionálním ředitelem ING Wholesale Banking pro severní Moravu, bude starat o klienty z Moravskoslezského kraje. Po otevření reprezentační kanceláře v Brně zde bude tým posílen o další dva relationship manažery, kteří se zaměří na Jihomoravský kraj.

Kontinuální růst a značný obchodní potenciál vedl ING Lease ČR k posílení týmu o nového obchodního manažera Petra Radinu, který se stará o korporátní a středně velké klienty v moravském regionu. „Věříme, že naše působení na severní Moravě nám přinese atraktivní příležitosti k další expanzi ING Lease. V ostravské reprezentační kanceláři se převážně zaměříme na zakázkové projekty, které plně korespondují s tuzemskými a mezinárodními účetními a daňovými požadavky. Společně s ING Wholesale Banking může ING Lease ČR profitovat z unikátního přístupu při poskytování služeb klientům v regionu,“ komentuje Hans Hoogendijk, generální ředitel ING Lease ČR.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).