Hlavní navigace

Informace potřebné ke změně bydlení najdou zájemci na www.hypoteka.cz

Sdílet

Praha
20. března 2002

Zájemci o změnu bydlení najdou všechny potřebné informace na internetových stránkách www.hypoteka.cz. Mají zde například možnost vypočítat si splátky Hypotéky GE Capital Bank nebo si ověřit, zda jim banka může Hypotéku poskytnout. Tyto přehledně uspořádané informace jsou doplněné inzeráty na byty a domy a zajímavými tipy a novinkami související se zařizováním bytu či domu.

Internetové stránky www.hypoteka.cz jsou rozdělené do šesti hlavních odkazů a poskytují komplexní servis lidem, kteří se zajímají o pořízení nového bytu, či mají zájem bydlet lépe.

Návštěvníci stránek mají možnost vypočítat si, jaké by byly měsíční splátky u jimi požadovaného hypotečního úvěru. Mají rovněž možnost ověřit si on-line po zadání potřebných údajů (např. výše příjmu či zaměstnání klienta), zda by jim GE Capital Bank mohla Hypotéku poskytnout. K dalším službám patří například možnost srovnání, na konkrétním příkladu daného návštěvníka, zda je pro něj výhodnější platit splátky hypotéky a bydlet ve svém či platit nájem. Na www.hypoteka.cz jsou k dispozici i kontakty na hypoteční bankéře GE Capital Bank, na něž se může daný klient obrátit. Stránky nabízí uživatelům velmi přehledné ovládání, což je umocněno navíc i možností spustit si pod stejnojmenným odkazem demo a sledovat celý proces zadávání údajů.

Stránky www.hypoteka.cz tak nabízejí zájemcům o bydlení i inzeráty a „horké tipy“ na byty a domy v nejrůznějších lokalitách České republiky, přičemž tato služba je nabízena díky spolupráci GE Capital Bank s internetovým magazínem o bydlení www.tvujdum.cz. Velkou předností této možnosti vyhledávání inzerátů je – stejně jako na celých stránkách www.hypoteka.cz -, velice přehledné a srozumitelné vyhledávání a ovládání, které však není na úkor designu stránek. Nabídky bydlení jsou doplněny informacemi či zajímavostmi, které se hodí všem, kteří se zajímají o design a účelnost svého bytu či domu: nejrůznější tipy zájemcům poradí, jak zařídit byt, neplýtvat energií, jaké jsou aktuální nabídky spotřebičů či jaké jsou trendy apod.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).