Hlavní navigace

Informace o změnách v jízdním řádu pro období 2006 / 2007 týkající se spojů RT EXPRES

České dráhy jako provozovatel dráhy a sestavovatel jízdního řádu by v následujících hodinách měly obdržet oficiální informaci od společnosti Railtrans, s.r.o., o změnách týkajících se provozování vlaků číslo IC 1050 – 1067 – vedených v jízdním řádu 2006 / 2007 pod obchodním názvem RT Expres jako spoje na trase Praha Holešovice – Ostrava Svinov / Ostrava hl. n. a zpět.

Sdílet

Zahájení provozu vlaků označených jménem RT Expres (IC 1050 – 1067), jejichž dopravcem je společnost Railtrans, bude odloženo.

Tyto spoje nebudou až do vyhlášení provozovány. Vzhledem k tomu, že jízdní řád pro období 2006/2007 je již vytištěn a v prodeji, není možné tuto změnu do jízdního řádu zpětně zanést. Žádáme proto cestující, aby této změně věnovali zvýšenou pozornost.

České dráhy nejsou provozovatelem spojů RT Expres a nemohou proto poskytovat jakékoli další informace týkající se tohoto spojení. Rozhodnutí o odložení provozu těchto spojů současně České dráhy nebudou jakkoli komentovat. Veškeré další informace o spojích RT Expres podá dopravce – společnost Railtrans – kontakty jsou uvedeny na internetové stránce www.railtrans.info. Informace o změnách v jízdním řádu budou také zákonným způsobem zveřejněny ve stanicích a prostřednictvím dalších informačních zdrojů. Provoz spojů ČD zůstává zachován tak, jak je uveden v jízdním řádu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).