Hlavní navigace

IEA 2011: dvě 3. místa pro ČSOB Pojišťovnu

[Tisková zpráva] ČSOB Pojišťovna získala dvě ocenění udělovaná v rámci soutěže Internet Effectiveness Awards 2011 (IEA 2011), která hodnotí úspěšnost firem a jejich počiny na poli internetu v různých kategoriích.

Sdílet

ČSOB Pojišťovna získala s internetovým projektem „Pohodlné pojištění on-line“ dvakrát 3. místo, a to v kategorii „Bankovnictví a finance“ a v kategorii „Nejlepší užití on-line prodeje“.

„Jde o prestižní soutěž, která je v České republice ojedinělá. Internetový prodej má svou budoucnost i v oblasti pojišťovnictví a my v něm vidíme obrovský potenciál,a proto se mu již delší čas věnujeme. Přes internet u nás lze sjednat už celá řada  produktů. Od základních jako je cestovní pojištění či povinné ručení, až po složitější, jako je například pojištění domácnosti. Jsme rádi, že naše snažení bylo oceněno i odbornou porotou,“ řekl marketingový ředitel ČSOB Pojišťovny Petr Kleiner.

Více informací o této soutěži naleznete zde

http://iea.cz/cs/si­te/iea2011/press-kit.htmUpozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).