Hlavní navigace

I malý podnik může držet krok se světem

Moderní trend v systému řízení podniků – společenská odpovědnost firem (CSR) – je hlavním tématem dalšího z cyklu seminářů určených pro malé a střední podniky. Hojně diskutované téma jak na evropské, tak i celosvětové úrovni se dostává i k menším českým podnikům. Firmám se nabízí jedinečná šance seznámit se jak s teorií konceptu tak i jeho praktickou aplikací a využít tak jeho potenciálu ve vztahu k zaměstnancům, zákazníkům a ostatním zainteresovaným skupinám. Praktickou aplikaci CSR do denní činnosti představí významné podniky českého průmyslu Johnson & Johnson, ČSOB, Mucos Pharma CZ, s.r.o. a Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.

Sdílet

„Díky evropským zdrojům se mohou pražské podniky do 250 zaměstnanců zúčastnit půldenního informačního semináře zdarma“ říká ředitel pořádající organizace Business Leaders Fora pan Tomáš Nejedlo. Spolu s ním uvede posluchače do problematiky pan Vladimír Straka, výkonný ředitel sdružení Korektní podnikání. Ten dodává : „Abychom nezůstali pouze u prázdných slov, ale opravdu se podařilo koncept CSR přivést do běžné podnikové praxe, je nutné s jeho principy seznámit i menší podniky“.

První z cyklu seminářů se konal na konci září tohoto roku a účastnilo se ho na 20 podniků z různých oborů. Seminář ukázal obavy a slabé stránky menších podniků, ale i jejich zájem o praktické informace. V předstihu jednoho měsíce otevírá BLF možnost podávat přihlášky na další seminář, který se uskuteční dne 29.11.2006 opět v centru Prahy. Následovat bude 6 dalších seminářů v průběhu 14 měsíců.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).