Hlavní navigace

I letos Cetelem na výstavě Motocykl 2009

Již popáté se Cetelem zúčastní výstavy Motocykl 2009, největší přehlídky motocyklů, skútrů, čtyřkolek a motodoplňků v České republice. Tradiční veletrh se koná ve dnech 11. – 15. března 2009 na Výstavišti Incheba Expo v Praze - Holešovicích. Milovníci silných strojů mohou navštívit Cetelem v expozici č. 28 v levém křídle Průmyslového paláce.

Sdílet

Všem zájemcům o financování vybraného modelu připravíme úvěr na míru přímo na místě, a to prostřednictvím našeho produktu Motoúvěr, vysvětluje Radek Veselý, ředitel Správy financování motorových vozidel společnosti Cetelem. Nejen že zájemcům doporučíme nejvhodnější variantu splácení, ale mohou si zvolit i z široké nabídky sezónního i celoročního havarijní pojištění a povinného ručení od pojišťovny Kooperativa nebo Uniqa dodává R. Veselý.

V expozici Cetelem mohou zájemci shlédnout novinku roku 2009 a jeden z nejprodávanějších modelů, motocykl Kawasaki ER-6N, a skútr KYMCO. Pro ty, kteří budou v průběhu dubna financovat nákup motocyklu Motoúvěrem, je připravena speciální časově omezená nabídka. V rámci té získá zákazník zdarma komunikační zařízení Bluetooth Handsfree CellularLine Interphone. Jedná se o bezdrátovou sadu do přilby, jež umožňuje komunikaci mezi dvěma motocyklisty nebo mezi řidičem motocyklu a spolujezdcem, případně lze přístroj propojit s GPS. Funguje i jako handsfree příslušenství k mobilnímu telefonu.

Prostřednictvím produktu Motoúvěr mohou klienti získat financování až do výše 500 000 korun a stávají se ihned majiteli vybraného motocyklu. Pro fyzické osoby není požadována úschova technického průkazu a zajištění formou převodu vlastnického práva. Součástí nabídky je i pojištění proti neschopnosti splácet úvěr pro případ nečekaných události. Toto pojištění zajišťuje společnost Cardif Pro Vita.

Výhody úvěru Cetelem:

  • s úvěrem jste ihned majitelem motocyklu;
  • TP zůstává ve Vašem držení (mimo klienty s IČ);
  • splácení až 84 měsíců;
  • výhodné havarijní pojištění, vč. sezonního*;
  • úvěr ve výši až 90% ceny motocyklu;
  • vyřídíte rychle u Vašeho prodejce.

* Sjednání havarijního pojištění u Motoúvěru není povinné až do výše úvěru 300 000 Kč v závislosti na obchodních podmínkách CETELEM ČR, a.s.

Motoúvěr. Úvěr, který sami řídíte. Více na www.cetelem.cz

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).