Hlavní navigace

Hypoúvěr je stále nejoblíbenějším produktem

Hypoúvěr patří bezpochyby k nejvyužívanějším produktům financování bydlení v České republice. Tento typ úvěru, který kombinuje výhody stavebního spoření a hypotéky uvedla Modrá pyramida na trh jako první ze stavebních spořitelen a doslova tak otočila přístup klientů k využívání úvěrů ze stavebního spoření. Do té doby totiž platilo, že stavební spoření je určeno především na drobné opravy a rekonstrukce. Nyní se průměrná výše Hypoúvěru pohybuje kolem miliónu korun a je nejčastěji využíván na koupi nebo stavbu bytů a rodinných domů.

Sdílet

Hypoúvěr – nepřekonatelný originál

Zájem o Hypoúvěr neustále stoupá, zvyšuje se zejména objem poskytovaných úvěrů. Zatímco v roce 2005 poskytla Modrá pyramida 6 778 Hypoúvěrů v objemu 4,58 mjld. Kč, v roce 2006 to bylo 8 224 Hypoúvěrů v objemu 6,67 mld. Kč a v letošním roce již 6 650 ks v objemu 6,96 mld. Kč.

Od září do 19. října 2007, kdy nabízela Modrá pyramida Hypoúvěr bez poplatku, o něj požádalo 2 162 klientů a vyčerpají úvěry v objemu 2,34 mld. Kč!

Modrá pyramida se výrazně profiluje jako „banka pro rodinu“ a v tomto duchu také rozšiřuje svou obchodní nabídku. Ve všech svých poradenských centrech a prostřednictvím sítě rodinných poradců nabízí zajímavé produkty ze společné „dílny“ Modré pyramidy a Komerční banky, které jsou určené těm, kteří již mají nebo si založí stavební spoření u Modré pyramidy: Modrou půjčku, Modré konto a Modré konto plus, Modrou kreditní kartu a Konto G2. Ještě před koncem roku zahájí prodej vybraných podílových fondů.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).