Hlavní navigace

Hypoúvěr 100 – na plných 100 % ceny

Modrá pyramida je první stavební spořitelnou, která přichází od zítřka, tedy od 1. března na trh s Hypoúvěrem 100, kterým lze financovat plných 100 % ceny nemovitosti. Úroková sazba činí 5,29 % p.a. a u klienta je vyžadováno životní pojištění

Sdílet

Zároveň s tím dochází k dalšímu zjednodušení poskytování úvěrů. Zvyšuje limit pro poskytování úvěrů bez zajištění a zajištění nemovitostí je vyžadováno až od 500 000 Kč rizika úvěru. Zároveň se velice zjednoduší způsob hodnocení bonity klienta.

Hypoúvěr: nejoblíbenější produkt

Hypoúvěr se stal doslova hitem na trhu financování bydlení a je stále nejoblíbenějším produktem. Modrá pyramida byla vůbec první stavební spořitelnou, která uvedla na trh produkt tohoto typu, který v sobě ideálně kombinuje výhody úvěru ze stavebního spoření a hypotéky. Oproti hypotéce je však mnohem dostupnější, nároky na příjmy žadatelů jsou nižší, mimořádné vklady i dřívější splacení úvěru je možné bez sankcí a poplatek za vedení úvěrového účtu je výrazně nižší (pouhých 25 Kč měsíčně). V loňském roce poskytla Modrá pyramida 6 778 Hypoúvěrů v objemu 4,6 mld. Kč a jen letos v lednu to bylo již 570 Hypoúvěrů v objemu přes 400 mil. Kč. Průměrná výše Hypoúvěru již přesahuje 700 tisíc korun.

Základní paramentry Hypoúvěru :

  • od 0 % akontace (bez počátečního vkladu)
  • horní hranice neomezena (min. 300 000,– Kč)
  • vysoká dostupnost úvěru
  • zajištění nemovitostí
  • mimořádní vklady i splátky jsou na rozdíl od hypoték možné bez sankcí
  • poplatek ze vedení účtu jen 25 Kč měsíčně
  • úroková sazba od 4,25 % p.a.

Modrá pyramida má nejlepší úvěrovou nabídku na trhu financování bydlení: má plně konkurenceschopné produkty nejen na trhu stavebního spoření, ale i na trhu hypoték.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).