Hlavní navigace

Hypotéky Raiffeisenbank s nejnižší sazbou na trhu

V reakci na poslední vývoj trhu hypotečních úvěrů přichází Raiffeisenbank a.s. (RBCZ) s ojedinělou časově omezenou nabídkou hypotéky za 2,89 procent p.a. Jedná se o aktuálně nejlepší nabídku na trhu spojenou navíc s kvalitním bezplatným poradenským servisem.

Sdílet

Od 15. března 2004 mohou zájemci získat hypotéku RBCZ se sazbou s roční fixací pouze za 2,89 procent p.a. Pokles u této zvýhodněné sazby představuje změnu o 0,92 procentního bodu oproti dosavadní sazbě 3,81 procent p.a.

Každý, kdo přijde a uzavře smlouvu o hypotečním úvěru v době od 15. března do 15. května 2004, bude moci využít snížené sazby hypotéky s roční fixací ve výši 2,89 procent p.a. V případě, že si v této době nechá zájemce vyhotovit orientační výpočet hypotečního úvěru, má možnost si na základě tohoto výpočtu požádat o hypotéku se zvýhodněnou sazbou až do 30. června 2004.

Úroková sazba 2,89 procent p.a. je jednotná, vztahuje se na všechny hypoteční úvěry, které splňují podmínky této akce, kromě hypotečního úvěru PREMIUM, který je poskytován až do výše 90 % obvyklé tržní ceny nemovitosti.

V rámci bezplatného poradenského servisu nabízí RBCZ rovněž možnost navštívit všechny pobočky mimo Prahu a v Praze pobočky Vodičkova, Anděl a Budějovická i v sobotu 27. března 2004, vždy od 9 do 14:30 hod. Bližší informace o této akční nabídce RBCZ se zájemci dozví na pobočkách, na bezplatné informační lince 800 900 900 nebo na internetových stránkách www.rb.cz.

Čestmír Ondrůšek

Raiffeisenbank a.s.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).