Hlavní navigace

Hypotéku od Raiffeisenbank lze získat bez poplatku

Klienti z řad drobných klientů i malých a středních firem mohou ušetřit až desítky tisíc na poplatku za vyřízení hypotéky či podnikatelského úvěru. Banka na sobotu připravila Den úvěrů na bydlení, kterým navazuje na úspěšné akce z loňského roku.

Sdílet

Raiffeisenbank a.s. připravila na sobotu 11. března Den úvěrů na bydlení. Vybrané pobočky banky budou v tento den otevřeny od 9:00 do 13:00. Všichni zájemci, kteří v sobotu na pobočce projednají svůj požadovaný úvěr, získají tento úvěr bez poplatku za poskytnutí. Tím mohou ušetřit až 30 tisíc Kč v případě hypotéky či desítky tisíc korun u podnikatelských úvěrů v závislosti na typu úvěru.

Sleva se vztahuje na hypotéky pro drobné klienty, kde běžný poplatek činí 0,8 % – 0,9 % z výše úvěru, max. 30.000 korun. Dále je možné využít tuto akci pro úvěry na bydlení určené společenstvím vlastníků jednotek a bytovým družstvům. Akce platí navíc pro neúčelové podnikatelské úvěry od 1,5 do 50 milionů Kč. Drobní klienti, podnikatelé a firmy získají nárok na slevu, pokud si o vybraný úvěr požádají do konce dubna letošního roku. Společenství vlastníků a bytová družstva pak mohou na základě sobotního projednání získat úvěr bez poplatku v případě, že si podají žádost do konce srpna.

Raiffeisenbank tak navazuje na předchozí úspěšné prodejní soboty z loňského roku. Na základě propočtů zpracovaných při poslední hypoteční sobotě banka poskytla hypotéky za téměř miliardu korun, což představovalo zhruba čtvrtinu z celoročního prodeje hypoték.

Tomáš Kofroň
Raiffeisenbank a.s.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).