Hlavní navigace

Hypotéka roku 2009 pro Hypoteční banku

Hypoteční banka, jednička mezi tuzemskými bankami v poskytování hypoték, zvítězila v soutěži Banka roku 2009 v kategorii Hypotéka roku. Toto ocenění není jediným letošním úspěchem Hypoteční banky. V soutěži WebTop 100, jejíž vyhlášení výsledků proběhlo na začátku tohoto týdne, byly webové stránky www.hypotecnibanka.cz oceněny jako nejlepší v kategorii Finance. Na jaře 2009 Hypoteční banka získala ještě další významná ocenění – Stříbrnou korunu v kategorii Hypotéky a Bronzovou korunu v kategorii Novinky.

Sdílet

Hypoteční banka již potřetí získala první místo v kategorii Hypotéka roku v prestižní soutěži Banka roku. Získané ocenění nás těší stejně jako zájem našich klientů a obchodních partnerů. Jako lídr tuzemského hypotečního trhu budeme i nadále hledat nové způsoby, jak našim klientům usnadnit pořízení nového bydlení, komentuje výsledky soutěže Jan Sadil, předseda představenstva a generální ředitel Hypoteční banky. Obě letošní vítězství jsou pro nás důkazem kvality našich produktů a služeb a zároveň nás motivují k dalším zlepšením, doplňuje Jan Sadil.

Hypoteční banka je největší bankou, která se zaměřuje na poskytování hypotečních produktů v oblasti financování nemovitostí určených k bydlení. Hypoteční banka má nejširší paletu produktů a služeb na trhu a nabízí veškeré možnosti financování bydlení včetně pojištění hypotéky. Ke konci září 2009 měla Hypoteční banka ve svém portfoliu více než 103 tisíc poskytnutých úvěrů a i nadále si udržuje vedoucí pozici na trhu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).