Hlavní navigace

Hypotéka ČSOB až do konce listopadu od 5,19 %

ČSOB rozšířila podzimní podporu hypoték. Až do konce listopadu 2009 mohou klienti získat úrokovou sazbu již od 5,19 %. Tato zvýhodněná listopadová sazba platí pro pětileté fixace u hypotečních úvěrů do 70 % zástavní hodnoty nemovitosti ve výši přesahující 2 miliony korun. Zvýhodněnou úrokovou sazbu získají také všichni ti, kdo budou chtít fixovat úrokovou sazbu své hypotéky na 10, 15 a více než 20 let. Pro tyto případy začíná speciální listopadová úroková sazba na 5,39 %. Fixace sazeb hypotečních úvěrů na 20 let a více nabízí skupina ČSOB jako jediná na trhu.

Sdílet

Rozhodli jsme se na podzim podpořit klienty, kteří žádají o hypoteční úvěry přesahující dva miliony korun. Pokud mají zájem o hypoteční úvěr do 70 % hodnoty nemovitosti, mohou při fixaci na pět a více let dosáhnout na zvýhodněnou listopadovou sazbu, říká Martin Eyberger, výkonný manažer segmentu Bydlení, úvěry a platební komfort ČSOB. Nyní mohou na nižší sazbu dosáhnout i ti klienti, kteří si budou chtít zafixovat výši své úrokové sazby na více než pět let. Právě o tyto delší fixace je zájem u klientů, kteří nechtějí riskovat, kam se sazby za rok, tři či pět mohou posunout. V ČSOB si navíc mohou zajistit pevnou sazbu a tím splátku po celou dobu splácení jejich hypotéky, dodává Martin Eyberger.

U hypoték samozřejmě zůstávají zachovány všechny další výhody, ke kterým patří nízká administrativní náročnost a tím i rychlost vyřízení hypotéky. Za klienta na pobočce můžeme zdarma a na počkání získat potřebné dokumenty z Katastru nemovitostí či ocenit jeho nemovitost. U klientů, kteří si k nám nechávají posílat výplatu ani nepotřebujeme speciální dokument k potvrzení o příjmu. Klient, který má kupní smlouvu na svoji nemovitost, tak může žádost o hypotéku vyřídit při jedné návštěvě pobočky ČSOB.

Stále také platí, že ČSOB přináší úlevu těm klientům, kteří se snaží být odpovědní vůči životnímu prostředí a pořizují si ekologicky šetrné bydlení. Podzimní akce je vhodná i pro ty, kteří se rozhodli využít možnosti získat dotaci z programu Zelená úsporám. Pokud klienti chtějí dotaci získat a na realizaci úsporného opatření nemají peníze, mohou využít i této do konce listopadu zvýhodněné sazby. Klienti tak získají možnost překlenout období, než dotaci obdrží. Výhodou tohoto postupu je, že klientům, kteří o státní dotace požádají, umožníme bezplatnou mimořádnou splátku až do výše dotace ve chvíli, kdy mu na účet přijdou od státu peníze, dodal Martin Eyberger výkonný manažer segmentu Bydlení, úvěry a platební komfort ČSOB.

Kromě výhodné hypotéky nabízí ČSOB také půjčky na Zelené bydlení – především zvýhodněnou ČSOB Půjčku na lepší bydlení. Ta je určená na menší investice primárně těm, kteří plánují dílčí bytové úpravy, jakými je například výměna oken v bytě, zateplení půdního prostoru rodinného domku, nebo i výstavba vlastní malé solární elektrárny. Klienti mohou na tyto a další zelené účely získat zvýhodněný úvěr až do výše 600 tisíc a to bez ručitele či zajištění.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).