Hlavní navigace

Hypoteční úvěry volí čím dál více klientů společnosti CENTRAL GROUP

Vzhledem k tomu, že úrokové sazby bank klesly na historické minimum, se stále více klientů rozhoduje pro koupi bytu nebo rodinného domu na hypotéku. Experti radí volit spíše hypoteční úvěry s pevnou úrokovou sazbou na 5 a více let.

Sdílet

CENTRAL GROUP nabízí každému zájemci o byt nebo dům bezplatné vyřízení hypotečního úvěru u jakékoliv hypoteční banky. Podle vyhodnocení bonity klienta a požadovaných kritérií je zákazníkovi doporučena pro něj ta nejvhodnější banka. Na základě plné moci pak společnost pro klienta zdarma vyřídí vše potřebné – od obstarání všech potřebných podkladů až po přípravu úvěrové smlouvy v bance, říká Miluše Netolická – obchodní ředitelka společnosti CENTRAL GROUP.

Samotné vyřízení žádosti o úvěr je za předpokladu, že příjmy klienta odpovídají nutnému minimu, výrazně zrychlené a zjednodušené. Pokud by se přesto ve výjimečných případech stalo, že úvěr klientovi nebude v rámci tohoto programu bankou schválen, může se zákazník rozhodnout pro zrušení smlouvy bez jakýchkoliv storno poplatků. Může také ještě využít nabídky jiné hypoteční banky, s čímž mu bezplatně pomohou finanční konzultanti.

Při žádosti o úvěr prověřuje banka bonitu žadatele (tj. schopnost hypoteční úvěr řádně splácet). Banka zpravidla stanoví požadavek na minimální čistý měsíční příjem žadatele. Jedná se o čistý příjem po odečtení všech závazků, tedy pravidelných plateb jako je například splátka leasingu, stavebního spoření, platba pojištění atd. Žádá-li například jeden bezdětný klient hypoteční úvěr ve výši 1 milionu korun na dobu 30 let, pohybuje se požadovaný minimální měsíční příjem ve výši zhruba 12.500 Kč. U bezdětného páru se součet požadovaných příjmů pohybuje ve výši zhruba 16.000 Kč. Žádá-li o takovýto úvěr rodina se dvěma dětmi, bude banka požadovat součet minimálních čistých příjmů obou partnerů kolem 21.500 Kč.

CENTRAL GROUP nabízí k financování svých nemovitostí několik finančních programů. V rámci programu 10 % + SPLÁTKY si klient může koupit rodinný dům s pozemkem a zaplatí pouze 10% z jeho ceny. Zbývajících 90% hradí hypotečním úvěrem. Programem 100 000 + SPLÁTKY lze financovat nový byt. Klient v tomto případě zaplatí 100 000 Kč a následně hradí měsíční hypoteční splátky.

Více informací naleznete na internetových stránkách www.central-group.cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).