Hlavní navigace

Hypoteční úvěry od specialisty – snadno a rychle

[Tisková zpráva] Hypoteční banka, největší poskytovatel hypotečních úvěrů na českém trhu, představuje v reklamní kampani své hlavní konkurenční výhody – rychlost a specializaci.

Sdílet

„Specializace a rychlost jsou atributy pro Hypoteční banku jedinečné a dlouhodobě udržitelné. Zatímco úrokové sazby či parametry produktů se mohou měnit ze dne na den, specializace a rychlost jsou nadčasové hodnoty, které mají při výběru banky značný význam, a to nejen pro klienty, ale i pro externí obchodní partnery“, zdůvodňuje hlavní komunikační linku kampaně Bohdan Suchánek, ředitel marketingové komunikace Hypoteční banky.

Nekomplikované příběhy specializace a rychlosti Hypoteční banky ilustrované krátkými příběhy z říše zvířat se od 3. října objevují v televizním prostoru prostřednictvím 15-ti vteřinových spotů. Vedle celoplošných televizních stanic jsou nasazeny i ve vybraných digitálních a kabelových kanálech. Adaptace příběhů specializace a rychlosti se objevuje i v rádiu, venkovních formátech a v tisku.

Na internetu jde Hypoteční banka ještě dál a zvířecí říší zavedla do zdánlivě nesourodého prostředí řeckých her. Výsledkem bude od 10. října série bannerových a interaktivních formátů, které vedle specializace a rychlosti Hypoteční banky představují i reálné on-line způsoby sjednání hypotečního úvěru. Zájemci o financování bydlení mohou využít Hypotéku po webu nebo navštívit Virtuální pobočku Hypoteční banky, získat informace nebo rovnou sjednat hypotéku.

Na přípravě kampaně se podílel agenturní tým Hypoteční banky – reklamní agentura Rust, Klemperer, internetová agentura Media Factory a mediální agentura MindShare. Kampaň potrvá do poloviny listopadu a Hypoteční banku představí takovou, jaká skutečně je -  specializovanou a rychlou. Televizní spoty mimo jiné směřují zájemce o financování bydlení na pobočky Hypoteční banky, k externím partnerům nebo k přímé obsluze prostřednictvím internetu.

Hypoteční banka se specializuje na hypoteční financování bydlení. Je jedničkou na hypotečním trhu a z pohledu výše bilanční sumy šestou největší bankou v ČR. Za dobu své existence představila řadu produktových a procesních inovací, které zjednodušují přístup k hypotékám a novému bydlení. V dubnu letošního roku uvedla na trh HB INDEX – unikátní přehled vývoje cen nemovitostí. V září 2011 otevřela Virtuální pobočku.Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).