Hlavní navigace

Hypoteční banka Wüstenrot snížila úrok u hypotéky REFIN / Refinancování je ještě levnější

Praha, 6. června 2008 – Hypoteční banka Wüstenrot snížila s platností od 1. června 2008 úrokové sazby hypotéky REFIN určené na refinancování dříve poskytnutých hypoték a úvěrů na bydlení. Současná minimální úroková sazba s fixací na 5 let činí 4,79 % p.a., úroková sazba garantovaná pro všechny klienty pak 4,99 % p.a.

Sdílet

Žádosti o hypotéku REFIN – stejně jako ostatní hypotéky s delší než jednoletou fixací úrokové sazby – vyřizuje Wüstenrot hypoteční banka fyzickým osobám do 30. června zdarma.

U hypotéky REFIN ušetří klient i na poplatku za ocenění nemovitosti. Předloží-li původní cenový odhad, aktuální fotodokumentaci a čestné prohlášení o stavu nemovitosti, je od poplatku za ocenění nemovitosti osvobozen.

Wüstenrot hypoteční banka dále upravila některé pětileté úrokové sazby. Minimální úroková sazba činí 4,89 % p.a. a je v současné době nejnižší na trhu. Oproti některým jiným bankám má klient Wüstenrotu předem jistou garantovanou úrokovou sazbu. Přehled úrokových sazeb platných od 1. června je k dispozici na internetových stránkách Wüstenrotu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).