Hlavní navigace

Hypoteční banka přichází s Jarní podporou nového bydlení

[Tisková zpráva] Pořízení novostavby nebo projektu nové výstavby je od 1. dubna 2011 výhodnější. S nabídkou Hypoteční banky si můžete vlastní bydlení pořídit prostřednictvím úvěru se speciální úrokovou sazbou nižší o 30 procentních bodů.

Sdílet

„Jsme specialisté na hypoteční úvěry, a proto chceme současnou situaci na trhu bydlení podpořit nabídkou, která umožní zájemcům o bydlení směle vykročit k pořízení novostavby nebo k zahájení projektu na výstavbu nového bydlení“, říká Jan Sadil, generální ředitel Hypoteční banky. Jarní podpora nového bydlení od Hypoteční banky je načasovanou akcí, jejímž cílem je podpořit jarní sezónu v oblasti nových bytů a novostaveb.  

Speciální Jarní podpora nového bydlení Hypoteční banky se týká hypotečních úvěrů určených na výstavbu nového bytu nebo rodinného domu s datem kolaudace nemovitosti od 1. ledna 2009. Zároveň je připraveno zvýhodnění také pro hypoteční úvěry na novostavby, které jsou dnes dostupné na nemovitostním trhu.

Do speciální nabídky spadají všechny úvěry se zajištěnou zástavní nemovitostí a s fixací úrokové sazby na 3 nebo 5 let. Jarní nabídka zvýhodňuje úrokové sazby těchto hypotečních úvěrů a to o 30 procentních bodů. Navíc je možné ji kombinovat s dalšími službami Hypoteční banky, například s hypotékou Bez příjmu, Progresivní splácení, Degresivní splácení, Doplňková část a Hypotékou bez poplatků. Zájemci o všechny hypoteční úvěry mohou stále využít 100 procentní slevy z poplatku za zpracování úvěru, které Hypoteční banka nabízí do 15. dubna.

Pro všechny ostatní typy nemovitostí mohou zájemci o bydlení současně s úvěrem u Hypoteční banky požádat také o státní finanční příspěvek. Ten se vyplácí žadatelům do 36 let věku a pro ty úvěry, jejichž úroková sazba přesahuje 5 procent.


Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).