Hlavní navigace

Hypoteční banka má novou tiskovou mluvčí

[Tisková zpráva] Tým marketingové komunikace Hypoteční banky posiluje Rita Gabrielová. V roli tiskové mluvčí a PR manažerky bude odpovídat za mediální obraz banky, řízení komunikace s PR agenturami a za spolupráci s klíčovými partnery Hypoteční banky. Posledních pět let působila na stejné pozici v Seznam.cz.

Sdílet

Původním zaměřením televizní reportérka se Rita Gabrielová pravidelně objevovala v letech 1993 – 1998 v Televizních novinách na TV Nova. Později se díky zájmu o ekologii a zdravotnictví stala tiskovou mluvčí Ministerstva životního prostředí ČR. V letech 2004 – 2005 pracovala pro teplárenský koncern MVV Energie a.s. a od roku 2005 až do současnosti jako Tisková mluvčí české portálové jedničky Seznam.cz, a.s.

Do Hypoteční banky nastupuje od 15. března 2011 na pozici Tiskové mluvčí a PR manažerky. V týmu marketingové komunikace bude odpovídat za mediální obraz Hypoteční banky, za PR podporu klíčových produktů i za spolupráci se strategickými partnery banky.

„Jsem velmi ráda za tento nový směr v mé pracovní kariéře, protože oblast bydlení, realit a hypotečního trhu je mi velmi blízká. Po více než pětiletém detailním pohledu na český internet je to vítané občerstvení. A co je neméně zajímavé, prakticky ve stejném čase se na mém předchozím působišti v Seznamu objevila bývalá mluvčí Hypoteční banky Irena Zatloukalová. Považuji to za zábavnou hru s našimi pracovními osudy a přeji své nástupkyni hodně úspěchů,“ říká Rita Gabrielová, nová tisková mluvčí Hypoteční banky.

Mgr. Rita Gabrielová vystudovala Fakultu sociálních věd Univerzity Karlovy v Praze, obor televizní žurnalistika. Je vdaná, má dvě děti a mezi její zájmy patří média, reality, bytový design, cykloturistika, sportovní rybaření a kulinářství.

Médiím i veřejnosti je k dispozici na telefonu 731 134 198 nebo na emailu: gabrielova.ri­ta@hypotecniban­ka.cz.


Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).