Hlavní navigace

Hypoteční banka má nového ředitele regionální pobočky

[Tisková zpráva] Ředitelem nově otevřené regionální pobočky Hypoteční banky na pražském Smíchově byl jmenován Drahomír Najdenov (38). Tato klíčová pobočka ve Štefánikově ulici Hypoteční banku dále přibližuje klientům i partnerům na pražském hypotečním trhu, který je z pohledu prodejů největším v České republice.

Sdílet

 „Hypoteční banka je specialistou a jedničkou na hypoteční úvěry na českém trhu. Lidem, kteří se na tento obor specializují, dává možnost pracovat v týmu expertů a nabízet ty nejlepší produkty. Stejně tak i nově vzniklý tým pracovníků pobočky je připraven poskytnout profesionální a kvalitní pomoc při financování snů o bydlení. Motto našeho týmu je: Ochota, profesionalita, přirozenost. Věřím, že se nám společně podaří správně reagovat na potřeby klientů i obchodních partnerů na takto důležitém trhu,“ řekl k tomu Drahomír Najdenov.

Drahomír Najdenov v bankovnictví pracuje od roku 1991, zkušenosti sbíral v Komerční bance a České spořitelně. V té se posledních 7 let věnoval spolupráci s externími partnery. Na hypotéky se specializuje od roku 2008, kdy se stal ředitelem Hypotečního centra. Má bohaté zkušenosti s vedením obchodních týmů i koordinací externích partnerů.

Ve volném čase se věnuje šachům a četbě k jeho koníčkům patří i motoristický spor­t.Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).