Hlavní navigace

Hypoteční banka má nového ředitele pobočkové sítě

Pobočkovou síť Hypoteční banky řídí od 1. května Jiří Pavlíček (39). V této funkci tak nahradil dosavadní ředitelku Magdalenu Štemberovou, která odešla na mateřskou dovolenou. Do Hypoteční banky přichází Jiří Pavlíček z České konsolidační agentury.

Sdílet

Zkušený manažer vedl několik let distribuční síť Komerční banky, kde se mu podařilo úspěšně restrukturalizovat pobočky, zavést nový motivační systém pro zaměstnance a zvýšit ziskovost prodejních míst. „Líbí se mi snaha o maximální jednoduchost při vyřízení hypoték, o kterou Hypoteční banka usiluje, a také relativně malé týmy lidí na pobočkách. Usnadní to komunikaci a umožní rychlejší zavádění změn,“ uvedl J. Pavlíček.

Nový ředitel poboček vystudoval Vysokou školu ekonomickou v Praze a následně získal titul MBA na ČVUT v Praze, jehož partnerem je Sheffield Hallam University. Hovoří anglicky, absolvoval řadu manažerských kurzů. Je ženatý a má dceru. Rád hraje fotbal, golf a tenis, jezdí na kanoi, cestuje a cvičí svého dvaapadesátiki­lového psa Kendyho.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).