Hlavní navigace

Klienty Hypoteční banky čeká léto s prázdninovou hypotékou bez poplatku a zmrzlinou

Pro všechny, kteří si chtějí užít zaslouženou dovolenou, připravila Hypoteční banka jedinečnou akci. Po dobu letních prázdnin, resp. od 1. do 31. července nebudou klienti hradit poplatek za zpracování hypotéky. Díky tomu ušetří až 25 000 Kč, peníze proto mohou investovat třeba do dovolené u moře. Navíc Hypoteční banka nabídne svým klientům malé osvěžení v podobě zmrzliny.

Sdílet

„Stále platí, že největší zájem o nové bydlení projevují lidé v jarních a letních měsících, a tak se jim snažíme vyjít vstříc a nabízíme citelnou finanční úsporu,“ vysvětluje Bohdan Suchánek, ředitel marketingu a PR Hypoteční banky. „Letos jsme se navíc rozhodli našim klientům léto ještě víc zpříjemnit, a tak každý prázdninový klient dostane na pobočce výtečnou zmrzlinu. Pro rodiny s dětmi máme přichystané dokonce rodinné balení.“

Stoprocentní slevu z poplatku za zpracování hypotéky získají všichni klienti, kteří si zvolí pětiletou a delší fixaci úrokové sazby a jakýkoliv produkt s výjimkou předhypotečního úvěru a hypotéky bez doložení příjmu. Výše zmíněný poplatek běžně činí 0,8 % z výše poskytnutého úvěru a pohybuje se v rozpětí 8 000 Kč až 25 000 Kč. Prázdninovou nabídku podpoří i reklamní kampaň v rádiích.

Klienti, kteří plánují pořízení nového bydlení na pozdější dobu, také nemusí hradit poplatek za vyřízení hypotéky. Hypoteční banka poskytuje speciální produkt, u kterého nejsou náklady na zpracování a správu hypotečního úvěru.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).