Hlavní navigace

HYPO stavební spořitelna zaznamenala v prvním čtvrtletí 2004 zájem mladých lidí o stavební spoření

HYPO stavební spořitelně, která je členem HVB Group - jedné z nejsilnějších bankovních skupin v Evropě, se podařilo uzavřít v prvních třech měsících roku 2004 více jak 50 smluv s výhodnými podmínkami pro mladé do věku 18 let. Mladí zájemci o stavební spoření mohou až do konce roku 2004 využít speciální nabídky na smlouvu v tarifu NADSTANDARD s cílovou částkou 250 tisíc korun s poloviční úhradou za její uzavření. Úspora z poplatku smlouvy činí 1500 korun.

Sdílet

Pro dospělé nabízí HYPO stavební spořitelna smlouvy v tarifu s cílovou částkou 500 tisíc korun s poloviční úhradou za uzavření smlouvy. Na poplatku tak klient získá úsporu ve výši 3 tisíce korun. U této speciální nabídky pro klienty, bez ohledu na jejich věk, se nám od počátku roku podařilo uzavřít celkem 100 nových smluv, uvedla ředitelka marketingu HYPO stavební spořitelny Lucie Badová. Obě nabídky poskytuje HYPO stavební spořitelna až do konce roku 2004.

Podobně jako v případě speciálních nabídek, tak i u spoření patří HYPO stavební spořitelna ke společnostem, které poskytují svým klientům jedny z nejlepších podmínek na trhu. HYPO stavební spořitelna nabízí jako jediná na trhu díky vyváženému tarifnímu mixu stavebního spoření stále ještě NADSTANDARDní spoření s úrokem z vkladu až 4 procenta. To představuje oproti trhu výhodu ve výši 100 procent. V současné době nabízí HYPO stavební spořitelna kromě spořícího tarifu také tarif úvěrový, který je vybaven úrokovou sazbou z úvěru ve výši pouze 3,9 % p.a., doplnila Lucie Badová.

HYPO stavební spořitelna spravuje již půl milionu klientských účtů. V období od ledna do prosince roku 2003 uzavřela HYPO stavební spořitelna více než 170 tisíc smluv o stavebním spoření včetně navýšení, jejichž cílová částka dosáhla 37 miliard korun.

K 31. prosinci 2003 dosáhla HYPO stavební spořitelna zisku ve výši nad 150 milionů korun, což oproti roku 2002 představuje nárůst o 32 procent.

Počet poskytnutých úvěrů v roce 2002 činil 3427 o celkovém objemu 439,319 milionů korun. Za stejné období roku 2003 bylo HYPO stavební spořitelnou poskytnuto celkem 7750 úvěrů v objemu 1,261 miliardy korun. Tyto hodnoty představují nárůst o více než 120 % v počtu poskytnutých úvěrů a téměř trojnásobný nárůst v objemu poskytnutých úvěrů. Přesnější informace o produktech společnosti HYPO stavební spořitelna je možné nalézt na webových stránkách www.hypos.cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).