Hlavní navigace

HYPO stavební spořitelna vyráží do měst a městeček ČR

HYPO stavební spořitelna bude během letních dnů klientům ještě blíže. Přijede totiž přímo za nimi a nabídne jim zdarma odborné konzultace, možnost vyhrát v celostátní soutěži nebo uzavřít smlouvu o překlenovacím úvěru! Příští týden je můžete potkat během pondělí a úterý v Centru Chodov před Hypernovou a od středy do soboty v Hypernově v Průhonicích.

Sdílet

Pět promotýmů se během dvaceti dní zúčastní celkem 80ti akcí po celé republice. Budou prezentovat služby HYPO stavební spořitelny – především stavební spoření, úvěry ze stavebního spoření, překlenovací úvěry a poskytnou bezplatné konzultace každému, kdo o této formě financování bydlení uvažuje. Důraz bude kladen na jeden z nejvýhodnějších produktů na českém trhu – překlenovací úvěr Nadstandard. Jeho zajímavou výhodou je zohlednění bonity (schopnosti splácet) klientů podle trvalého bydliště. Lidé z menších měst tak mohou získat úvěr snadněji. Na atraktivnosti tomuto produktu HYPO stavební spořitelny ještě přidá dárek: 250 nejrychlejších klientů, kteří splní podmínky a uzavřou smlouvu o překlenovacím úvěru, dostanou jako dárek CCS kartu nabitou na 2  000 Kč, se kterou lze tankovat pohonné hmoty nebo kupovat zboží u čerpacích stanic po celé republice.

Akce budou navíc provázet dvě lákavé soutěže, které se může zúčastnit kdokoliv. V první z nich je pouhou odpovědí na znalostní otázku možno vyhrát poukaz v hodnotě 10  000  Kč na odběr zboží v obchodech Hypernova. Druhá je určena klientům, kteří uzavřou smlouvu o překlenovacím úvěru. Ti mohou vyhrát poukaz v hodnotě 100  000  Kč k odběru kuchyňského zboží značky KORYNA.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).