Hlavní navigace

HYPO stavební spořitelna poskytuje garanci výše poplatku za vedení účtu

HYPO stavební spořitelna poskytuje garanci na poplatek za vedení účtu dle sazebníku úhrad a nákladů platného od 1.1.2005 na smlouvy v tarifu s označením NADSTANDARD SMART platně uzavřené od 1.1.2005. Fixace poplatku se vztahuje na dobu šesti let od data uzavření smlouvy.

Sdílet

Tarif NADSTANDARD SMART nabízí přednosti klasického tarifu se základním úročením vkladů ve výši 2 % p. a. a úrokem z úvěru ve výši 4,9 %. Stejně jako ostatní NADSTANDARDní tarify v nabídce HYPO stavební spořitelny má klient možnost získat výhodný úvěr ze stavebního spoření bez podmínky splnění hodnotícího čísla a získat tak rychleji výhody úvěru ze stavebního spoření s pevným úročením po celou dobu splácení úvěru (tzv. přidělení úvěru volbou). Výhodu pro klienta představuje také nižší úhrada za uzavření smlouvy o stavebním spoření, která činí 0,9 % z cílové částky.

HYPO stavební spořitelna patří v oblasti zhodnocení finančních prostředků ke společnostem, které poskytují jedny z nejvýhodnějších podmínek. Investice, které stavební spořitelna realizuje právě do produktové nabídky a vybavení produktu v jednotlivých variantách, jsou pro klienty velmi zajímavé.

Přesnější informace o produktech společnosti HYPO stavební spořitelna je možné nalézt na webových stránkách www.hypos.cz.

HYPO stavební spořitelna a. s

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).