Hlavní navigace

HYPO má k NADSTANDARDnímu spoření dárek

HYPO stavební spořitelna dává novým i stávajícím klientům ke smlouvám něco navíc. Vedle výhodného stavebního spoření klient získá bonusovou knížku, která otevírá cestu k řadě výhodných slev, a multifunkční hodiny. Podmínkou pro získání obou dárků je uzavření smlouvy o stavebním spoření s minimální cílovou částkou 180 tisíc korun, nebo navýšení smlouvy nejméně o 100 tisíc korun, případně podání žádosti o úvěr v minimální výši 180 tisíc korun. Akce trvá do 31.12. 2006.

Sdílet

Bonusová knížka umožňuje získat slevy v rozmezí 10 – 20 % u patnácti významných partnerů, se kterými spolupracujeme. Jedná se o přední výrobce spotřebního zboží a módy, cestovní kanceláře a vydavatelství. Mezi nejzajímavější slevy patří 20 % na výrobky značek Swatch, Kodak nebo Litex, 10 % na příslušenství Nokia, 20 % na domácí spotřebiče z PM servisu nebo sleva tisíc korun při nákupu nad 5 000 Kč v butiku Magic Helena.

HYPO jako jediná stavební spořitelna na trhu nabízí klientům své NADSTANDARDní spoření s úrokovým zvýhodněním 20%, úrokem z vkladů 2% ročně, státní podporu 15% z ročně naspořené částky – až 3 000 Kč.

Druhou cestou k získání dárků je překlenovací úvěr NADSTANDARD. Ten nabízí splátky úvěru již od 188,– Kč měsíčně, nulovou akontaci, pevný úrok již od 4,5% ročně, nebo řádný úvěr ze stavebního spoření s pevnou úrokovou sazbou již od 3,9% ročně. Zpracování úvěru a čerpání při dodání kompletní dokumentace zpracujeme do několika dní. Úroky z úvěru je možné také odečíst od daňového základu.

Vedle dárků získají noví klienti HYPO stavební spořitelny i dlouhodobé výhody stavebního spoření. To v současné době představuje bezkonkurenční formu investování, zejména z hlediska výše výnosu a bezpečnosti. U tohoto typu spoření nemusí mít nikdo obavy, že by o své peníze přišel.

HYPO stavební spořitelna je členem skupiny UniCredit, která je významným hráčem v evropském bankovnictví.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).