Hlavní navigace

HVB Bank rozšiřuje portfolio doplňkových služeb k platebním kartám o Pojištění zneužití platební karty v případě ztráty nebo odcizení

Pojištění nabízené ke všem debetním a kreditním kartám vydaných HVB Bank, pojistné krytí ve variantách 20.000,- Kč za 200,- Kč/ročně a 50.000,- Kč za 500,- Kč/ročně, pojištění se vztahuje na transakce provedené od okamžiku, kdy došlo ke ztrátě nebo k odcizení platební karty, do 24.00 hodin dne, kdy byla tato skutečnost nahlášena bance.

Sdílet

HVB Bank stále reaguje na přání a požadavky svých klientů, a proto s účinností od 1. 8. 2003 rozšiřuje portfolio doplňkových služeb k platebním kartám o Pojištění zneužití platební karty v případě ztráty nebo odcizení.

Pojištění zneužití platební karty v případě ztráty nebo odcizení je určeno pro držitele platebních karet vydávaných HVB Bank, a to jak kreditních, tak i debetních. Pojištění si může klient sjednat na pobočce banky nebo na klientské lince a má formu volitelného programu.

„Cílem tohoto pojistného produktu je poskytnout držiteli platební karty a majiteli účtu maximální pojistnou ochranu v případě neoprávněného použití ztracené nebo odcizené platební karty vydané bankou“, říká Štěpánka Lencová, ředitelka Odboru kreditních karet.

Pojištění zneužití platební karty v případě ztráty nebo odcizení od AIG Czech Republic pojišťovny, a.s. nabízí pojištění na transakce provedené od okamžiku, kdy došlo ke ztrátě nebo k odcizení platební karty a končí ve 24,00 hodin dne, kdy byla nahlášena ztráta nebo odcizení platební karty bance. Toto období však může být dlouhé maximálně 5 kalendářních dnů. Pojistné krytí je nabízeno ve dvou variantách. První možností je plnění do výše 20.000,– Kč za roční cenu 200,– Kč, druhá možnost nabízí pojistné plnění do výše 50.000,– Kč za cenu 500,– Kč ročně.

Úplné znění pojistných podmínek naleznete na www.hvb.cz.

HVB Bank CZ je dceřinou společností rakouské Bank Austria Creditanstalt (BA-CA), která je v rámci skupiny HVB Group odpovědná za trhy ve střední a východní Evropě. BA-CA provozuje vedoucí bankovní síť ve střední a východní Evropě s 860 pobočkami v 11 zemích, 18 000 zaměstnanci a 3,5 miliony klientů.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).