Hlavní navigace

HVB Bank nabízí nové produkty internetového bankovnictví - BusinessNet Basic a BusinessNet Professional

Po zavedení internetového bankovnictví vyšší generace pro privátní a podnikatelskou klientelu přichází HVB Bank s novou nabídkou také pro velké firemní klienty. Nové služby mají jednoduchý název BusinessNet.

Sdílet

„BusinessNet je služba internetového bankovnictví, kterou jsme vytvořili s cílem uspokojit specifické potřeby firemních klientů,“ řekla Petra Kopecká, tisková mluvčí HVB Bank. „K obsluze firemních účtů prostřednictvím služby BusinessNet postačí klientovi přístup na internet, internetový prohlížeč a na počítači nezávislý elektronický bezpečnostní klíč,“ dodala Petra Kopecká.

Mezi hlavní výhody produktu BusinessNet Basic patří možnost neomezené spolupráce v rámci firmy, jako je například kontrola, oprava a podepsání platby nebo sdílení dat mezi uživateli bez ohledu na jejich geografickou polohu. Produkt dále umožňuje načítání a pohodlné zpracování tuzemských i zahraničních platebních příkazů ze souboru vytvořeného účetním systémem či zobrazení a tisk výpisů z účtů s možností jejich exportu do účetnictví. Klient si může nastavit uživatelská práva a strukturovat podpisová oprávnění na úrovni účtu. Může také zpřístupnit účty patřící více firmám jednomu uživateli a zajistit tak jejich komfortní obsluhu.

BusinessNet Professional mimo jiné nabízí přístup k výpisům z účtů vedených v jiných bankách doručených prostřednictvím služeb SWIFT MT940/MT942. Nabízí také možnost exportu dat do účetnictví a funkci Cash Management, která zajistí přehled konečných zůstatků na účtech vedených v HVB Bank i konečných zůstatků na účtech vedených v jiných bankách s možností sčítání zůstatků.

Veškeré podrobné informace, včetně aktualizovaných obchodních podmínek přímého bankovnictví, je možné nalézt na www.businessnet.hvb.cz nebo na www.online.hvb.cz. Klienti mají zároveň možnost vyzkoušet si na stránkách HVB Bank nové DEMO.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).